Instytucja datowania jest zjawiskiem stosunkowo nowym, pojawiającym się w ciągu ostatnich kilku stuleci. Jej korzenie są związane z małżeństwem i rodziną, dwiema innymi instytucjami, które w historii podlegały wielu siłom. Jednak jedną z niewielu stałych biologicznych naszego gatunku jest stosunek płciowy. To naturalny proces, który zawsze istniał w społeczeństwie, niezależnie od tego, czy dotyczy to par seksownych, czy niereligijnych. Z tego powodu wydaje się dziwne, że powinniśmy być tak zaskoczeni, że niektórzy uznają to za „niesprawiedliwe”.

W Singapurze największym serwisem randkowym jest Social Development Unit (SDU). To było kontrowersyjnie promowane małżeństwo wśród singli z wyższym wykształceniem, ale po fuzji z Social Development Services, obie jednostki połączyły się, tworząc SDN lub SDN Social Development Network. Celem połączonej jednostki jest zachęcanie do znaczących relacji i tworzenie środowiska sieciowego, które ułatwia te relacje. Jego strona internetowa zawiera listę możliwych meczów, która jest regularnie aktualizowana.

Pierwszą zasadą randkowania jest bycie sobą. Jeśli ktoś naprawdę cię nie pociąga, nigdy nie powinieneś udawać, że jesteś zakochany. Może to prowadzić do konfliktu, ponieważ może prowadzić do oszustwa. Zasady randkowania wyznaczają Twoje własne wartości i przekonania. Ponadto powinieneś spróbować spotkać kogoś, kto jest kompatybilny z twoim. Poza tym łatwiej będzie zaprzyjaźnić się z osobą, którą znasz osobiście. W ten sposób z większym prawdopodobieństwem znajdziesz potencjalnego partnera życiowego.

Zanim zaczniesz się z kimś spotykać, musisz zdecydować, czy jesteś kompatybilny. Chociaż istnieje kilka różnych sposobów umawiania się z kimś, ważne jest, aby wybrać ten właściwy dla siebie. Istnieją pewne zasady dotyczące randek, które są ważniejsze niż inne. Gdy znajdziesz kogoś, kto jest kompatybilny, możesz przejść do zalotów. Nierzadko zdarza się, że związek rozwija się z samego przyciągania. A jeśli oboje nie jesteście zakochani, może to doprowadzić do zerwania.

Przed randkami ludzie spotkali się po raz pierwszy. Chociaż termin ten odnosił się do działalności społecznej, w rzeczywistości był to rytuał, zaloty. Był to sposób na zaloty, który zwykle odbywał się przed ślubem. Obecnie jest to jednak bardziej popularna aktywność, którą można wykonywać między osobami w różnym wieku. Jest to również forma randkowania na wolnym rynku i nie jest poważnym zobowiązaniem. Jeśli nie czujesz się komfortowo z procesem, zawsze możesz porozmawiać o tym z przyjacielem lub profesjonalistą. Pan do towarzystwa dla Pani

Randki są czynnością społeczną, ale często są sprzeczne z niektórymi tradycjami religijnymi. Na przykład w Korei fundamentalistyczny przywódca grupy hinduskiej podobno groził zmuszeniem par niezamężnych do zawarcia małżeństwa, jeśli tego nie zrobią. Fundamentalistyczny przywódca grupy powiedział, że świętowanie Walentynek nie jest częścią tradycji hinduskiej. Ale w przeciwieństwie do tego istnieją inne różnice kulturowe między tymi dwoma terminami. W końcu definicja randek jest kwestią preferencji i nikt nie ma racji ani nie ma racji, robiąc to.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.